A6 - EL İLANI

Fiyat
:
50,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
59,00 TL
Havale ile
:
58,99 TL
Kağıt ve Baskı Yüzü
Baskı Adedi
- Teşekkür.. - , Yeni çalışmaya başladık,son derece ilgili ve profesyoneller,bizim hatalarımızıda düzelttiler,baskılar hem hızlı geldi hemde kalitesi çok çok iyiydi.
5/ 5
- Gerçekten Kaliteli - , El ilanımızın boyaları çok canlı geldi,resimler kaliteli çıkmış,paketlemeside iyiydi
4/ 5
24.5 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • A6 El ilanı üretim süresi 4 işgünüdür.

  A6 El İlanı Net ölçü 148,5x105 mm.

  A6 El İlanı baskıları kağıt seçiminize göre 90 gr. ,115 gr. yada 170 gr. parlak kuşeye renkli olarak basılır.

  Tek Yüz veya Ön/Arka baskılarda fiyat farkı vardır.

   

   

  A6 El ilanı Nedir?

  A6 El ilanı, reklam sektörünün en önemli unsurlarının başında gelir. Yeni ürün tanıtımı yapmak, kampanyalar hakkında bilgi vermek ya da sadece markanın bilinirliğini arttırmak için başvurulabilecek en basit yolların başında gelen dijital ve ofset el ilan ları, araştırmalara göre en etkili yöntemlerdendir.

  El ilan larında amaç, potansiyel müşterileri yeni ürünlerden ya da indirim kampanyalarından haberdar etmek olduğu kadar marka hakkında hiçbir fikri olmayan insanları da ürünlere çekebilmektir. Bunun için de A6 el ilanı hazırlama konusunda dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Dijital ve ofset matbaa el ilanı örnekleri incelendiği zaman görülür ki en doğru el ilanları, görselliğe ilk bakışta dikkat çekecek kadar önem vermelidir. İlgi çekici ya da marka ile özdeşleşmiş renkler ve şekiller burada önem taşır.

  A6 El ilanı hazırlarken dikkat edilmesi gereken diğer nokta ise tanıtılan ürünlerin ya da kampanyaların net bir dille anlatılmış olmasıdır. Müşteri, A6 el ilanı na baktığı an ürüne odaklanabilmeli, uzun cümlelerin ya da gereksiz ayrıntıların arasında dikkatinin dağılması önlenmelidir. Dağıtımındaki amaç, müşterinin ilgisini mağazaya ve ürüne çekmek ise bütün yoğunluk buna verilmelidir.Yani mağazanın kapısından içeri girmeye teşvik edici olmalıdır.Rekabet ortamının yoğun olduğu sektörlerde el ilan ları önemli yer tutar. Gıda, tekstil, kozmetik, yardımcı eğitim gibi rekabetin yoğun olduğu alanlarda hem yeni sezon ürünleri hem de dönemsel indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek için kullanılabilen el ilan ları, aynı zamanda marka-isim bilinirliğini arttırmak ve sürekli akılda kalmak için de kullanılır. Amaç rakip firmaların önüne geçmek ve pazar payından daha büyük bir dilimi kapmaktır.Görsel olarak çekici, içerik olarak sade ama doyurucu olarak hazırlanan dijital ve matbaa ofset el ilanları, daha geniş bir kitleye hitap etmek için yüksek sayılarda basılmalıdır. Bu, sokaklarda ya da stantlarda dağıtılan el ilan larının kısa sürede –bazen sadece bir günde- binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilmesi için gereklidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.