20x21 cm. KATLAMALI BROŞÜR

Fiyat
:
1.650,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
1.947,00 TL
Kağıt
Baskı Adedi
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Resimler
 • 20x21 cm Katlamalı Broşür üretim süresi 4 işgünüdür.

  20x21cm. Katlamalı Broşür açık ebadıdır, kapalı ebadı 10×21 cm.'dir.

  Baskı Ön/Arka renklidir. Tek kırım ve Çift kırım ücretimiz aynıdır.

  20x21 KATLAMALI BROŞÜR baskılarında 90 gr., 115 gr. veya 170gr. Parlak Kuşe kağıt kullanılmaktadır.

   

   

  Katlamalı Broşür Nedir?
  Tanıtım alanında en basit ve en etkili yöntemlerin başındadır,klasik broşürler ile benzer işlevdedirler. Markanın ya da mağazanın piyasaya sürdüğü yeni ürünlerini tanıtmak ya da dönemsel kampanyaları duyurmak için kullanılırlar. Bunun dışında firmanın bilinirliğini arttırmak ve müşterinin aklında süreklilik sağlamak için de dağıtılabilir.

  Katlamalı broşür hazırlama işi, klasik broşürler hazırlamaya benzer ve özen ister. Katlamalı broşür örneklerinde de görülebileceği gibi matbaa hazırlık aşamasında dikkat edilecek hususların başında ise görsel tasarım gelir. İlanın tasarımında firmanın logosu ya da sembolleşmiş rengi kullanılabileceği gibi ürünlere ağırlık verme yöntemi de tercih edilebilir. Tanıtımı yapılan ürünün ya da kampanyanın en ilgi çekici fotoğrafını koymak, zengin görsellik için iyi bir alternatif olabilir.

  Görselliğin zenginliği kadar önemli noktalardan biride bilgilerdir. Ürünler ve kampanyalar hakkındaki bu bilgiler mümkün olduğunca sade, tek okuyuşta anlaşılır olmalıdır. Anlam karmaşasına yol açacak kelimeler ya da zihni yoracak uzunlukta cümleler kullanılması matbaa ilana olan dikkati düşüreceği için tercih edilmemelidir. Unutulmamalıdır ki hazırlamadaki amaç, okuyacak kişinin bütün dikkatini tanıtılan ürüne ya da kampanyaya çekmektir.

  Kısa sürede basit ama etkili bir reklam yapmak için dağıtacağınız sayısının çok olması en önemli kurallardandır. Çünkü binlerce hatta on binlerce insana vereceğiniz ilanlardan alacağınız geri dönüş ilk aşamada sınırlı sayıda kalabilir. Bu sebepten sık ve yoğun kullanımı orta vadede sizi bilinir kılacak ve müşterinin zihnine ulaşmanızı sağlayacaktır.Kısa sürede basit ama etkili bir reklam yapmak için dağıtacağınız sayısının çok olması en önemli kurallardandır. Çünkü binlerce hatta on binlerce insana vereceğiniz ilanlardan alacağınız geri dönüş ilk aşamada sınırlı sayıda kalabilir. Bu sebepten sık ve yoğun kullanımı orta vadede sizi bilinir kılacak ve müşterinin zihnine ulaşmanızı sağlayacaktır.

Benzer Ürünler
Whatsapp Canlı Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.