35X50 POSTER - AFİŞ

Fiyat
:
1.425,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
1.681,50 TL
Kağıt
Baskı Adedi
Farklı ölçü ve kağıt isteklerinizi info@matbaasepeti.com 'a mail atarak fiyat alınız.
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Resimler
 • 35x50 POSTER / AFİŞ Basım Türü TEK YÖN Renkli Baskıdır.

  Tüm POSTER / AFİŞ baskılarında 115 gr. Parlak Kuşe kağıt kullanılmaktadır.

  35X50 Poster / Afiş net ölçüsü 330×480mm’dir.

  Kargo ücreti fiyatlara dahil değildir, karşı ödemeli olarak gönderilir.


   

  Poster ( Afiş ) Nedir ?
  Event, etkinlik, tanıtım  ve duyuru amacıyla poster yaptırma her zaman en etkili yöntemlerin başında gelir. En etkili poster örneklerini inceleyerek kendi posterinizi kendiniz tasarlayabilir ya da profesyonel bir tasarım desteği alabilir, baskı fiyatlarını öğrendikten sonra  siparişinizi verebilirsiniz.

  Reklam kampanyalarında markanın bilinirliğini arttırmak için özellikle işlek bölgelere asılan posterler, daha az materyalle daha çok insana ulaşmaya yarar. Reklam çalışmalarında asıldıkları bölgelere göre gün boyu insanların dikkatini çeker, markanın ve kampanyanın akılda kalmasını sağlar. Ayrıca derneklerin ve bazı kuruluşların etkinliklerini duyurmak için dijital ve ofset kullanması da oldukça yaygındır.

  Yeni ürünlerini ya da kampanyalarını tanıtmak ve potansiyel müşterinin ilgisini çekmek için reklam yapan firmalar, ne kadar çok insana ulaşırlarsa o derece başarılı olurlar. Bu başarı uzun vadede markanın bilinirliğini de artacağı için satışlarda artış olması kaçınılmazdır. Çünkü markanın bilinirliği arttırılarak müşterinin aklında kalıcılık sağlanır. Olası bir ihtiyaçta da yaptırma ve diğer reklam araçları sayesinde akla gelen ilk isim olarak rakiplere karşı avantaj sağlanır.

  Konser, tiyatro, sinema, festival gibi etkinlikler düzenleyen firmalar, etkinlikten önce  iç ve dış mekanlara etkinliği kısa ve öz bir şekilde anlatan afiş örnekleri asarlar. Bu posterlerde tasarım mümkün oldukça dikkat çekici olmalıdır. Kullanılan renkler, görsel ekler ve posterin kalitesi insanların dikkatini çekerek güven ve kalite duygusu uyandırırlar. Uyanan bu ilgi de etkinliğe olan katılımı arttırır. Bu sebepten seçilen renklerde etkinliğin içeriğine göre özdeşleşmiş olanlar ya da uzaktan bile dikkat çekebilecek olanlar tercih edilmelidir. Tasarımı insanları ilk görüşte yakalamalı, kullanılan dil ise merak uyandırıcı olmalıdır.Konser, tiyatro, sinema, festival gibi etkinlikler düzenleyen firmalar, etkinlikten önce  iç ve dış mekanlara etkinliği kısa ve öz bir şekilde anlatan afiş örnekleri asarlar. Bu posterlerde tasarım mümkün oldukça dikkat çekici olmalıdır. Kullanılan renkler, görsel ekler ve posterin kalitesi insanların dikkatini çekerek güven ve kalite duygusu uyandırırlar. Uyanan bu ilgi de etkinliğe olan katılımı arttırır. Bu sebepten seçilen renklerde etkinliğin içeriğine göre özdeşleşmiş olanlar ya da uzaktan bile dikkat çekebilecek olanlar tercih edilmelidir. Tasarımı insanları ilk görüşte yakalamalı, kullanılan dil ise merak uyandırıcı olmalıdır.

Benzer Ürünler
2.150,00 TL + KDV
Whatsapp Canlı Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.