MAGNET

Fiyat
:
375,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
442,50 TL
Ebat
Baskı Adedi
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Resimler
 • Magnet baskı Türü TEK YÖN renkli baskıdır.

  Net ölçü 46x68 mmdir.

  Tüm MAGNET baskı siparişlerinde 60 Mikron Mıknatıs kullanılmaktadır.
  Standart olarak tüm magnet üretimde köşeler OVAL kesimdir.
  Üretim süresi 8 işgünüdür.
   
  Kargo ücreti fiyatlara dahil değildir, karşı ödemeli olarak gönderilir.  Magnet Nedir ?
  Gelişen rekabet ortamıyla birlikte firmalar için rakiplerin önüne geçmek oldukça önemli. Magnet baskı mıknatıs gibi reklam araçları sayesinde müşteriye ulaşmak ve kalıcı olmak da en iyi yöntemlerden biri. Firmanızın bilgilerini taşıyan ve size ulaşılmasını kolaylaştıran bu magnet baskı örnekleri sayesinde ihtiyaç anında başvurulan ilk isim olmanız, rekabette öne geçmenizi sağlar.

  Mıknatıs özelliği ile özellikle buzdolapları, doğalgaz kombileri ve demir yüzeylere yapışan pratik bir reklam aracıdır. Özellikle hizmet sektöründe sıkça başvurulan reklam yöntemlerinden biri olan magnet baskı ile firmanızın ismi daima müşterinin gözünün önünde olur. verdiğiniz hizmet kadar akılda kalıcı olmanızın da önemli olduğu ticari faaliyetlerde özellikle evlere rahatlıkla girmenizin en iyi yollarından biridir.

  Sucular, kebapçılar, tatlıcılar, pizzacılar, fast food lokantaları ve gıda üzerine faaliyet yürüten diğer firmalar için evlere ve işyerlerine girmenin, reklam yapmanın en pratik ve etkili yollarından olan , tasarımları ile de dikkat çekmek zorundadırlar. örnekleri incelenirse en dikkat çekici tasarımlarının dikkat çekici renklere sahip olanlar oldukları görülür. Firmanızla özdeşleşen bir renk varsa onu kullanabilirsiniz. Bu yolla akılda kalıcılığı pekiştirmiş olursunuz. Ayrıca logonuzdaki renkler ya da sektörünüze uygun renkleri kullanarak da buzdolabı mıknatıs tasarımı yapabilirsiniz. Mesela su sektöründe faaliyet yürütüyorsanız mavi ve mavinin tonlarını kullanarak daha kolay akılda kalmanızı sağlarsınız. Ya da fast food restoran sahibiyseniz kırmızı rengi mıknatıslarda kullanmanız daha faydalı olur.Sucular, kebapçılar, tatlıcılar, pizzacılar, fast food lokantaları ve gıda üzerine faaliyet yürüten diğer firmalar için evlere ve işyerlerine girmenin, reklam yapmanın en pratik ve etkili yollarından olan , tasarımları ile de dikkat çekmek zorundadırlar. örnekleri incelenirse en dikkat çekici tasarımlarının dikkat çekici renklere sahip olanlar oldukları görülür. Firmanızla özdeşleşen bir renk varsa onu kullanabilirsiniz. Bu yolla akılda kalıcılığı pekiştirmiş olursunuz. Ayrıca logonuzdaki renkler ya da sektörünüze uygun renkleri kullanarak da buzdolabı mıknatıs tasarımı yapabilirsiniz. Mesela su sektöründe faaliyet yürütüyorsanız mavi ve mavinin tonlarını kullanarak daha kolay akılda kalmanızı sağlarsınız. Ya da fast food restoran sahibiyseniz kırmızı rengi mıknatıslarda kullanmanız daha faydalı olur.

Whatsapp Canlı Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.