SIVAMA KARTVİZİT

Fiyat
:
550,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
649,00 TL
Kağıt
Baskı Adedi
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Resimler
 • Sıvama Kartvizit ölçüsü 52×82 mm olarak standarttır.

  Sıvama Kartvizit Basım Türü 2x350 gr. Mat Kuşe sıvanarak 700 gr Kuşe kalınlığında olur ve ön/arka baskılıdır.

  Sıvama Kartvizit üzerine MAT SELOFAN uygulanmaktadır.
  Oval Kesimlidir. Kabartma Lak mevcuttur.

  En az sipariş miktarı 1000 adettir. Daha fazla adet isteği için 1000 adedin katları şeklinde sipariş ürün adedini çoğaltarak sepete ekleyebilirsiniz.

  Sıvama Kartvizit üretim süresi 7 işgünüdür.

  Kargo ücreti fiyatlara dahil değildir, karşı ödemeli olarak gönderilir.

   

  Kartvizit Nedir?
  Sıvama Kartvizit, en basit tanımıyla şahıslar ya da firmalar için hazırlanan ve üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerin yer aldığı kartlardır. Adı yazan kişi bir firmada çalışıyorsa kartın üzerinde tam adı, şirketteki pozisyonu, iletişim bilgileri ve şirketin iletişim bilgileri bulunur. Bunun sayesinde müşteriler, ihtiyaç anında kolaylıkla kartın sahibine ulaşabilirler. Yani kartvizitler, kolay yolla müşterinin aklında yer edilmesini sağlar.

  Genellikle 5.2 x 8.4 cm ölçülerine sahip olan klasik kartvizitler, kurumsallığı, güveni ve iş ciddiyetini yansıtırlar. Yeni bir iş ilişkisi kurulacağı zaman müşterinin görüşme sonunda talep edeceği ilk şey kartvizitiniz olacaktır. Bu talep karşısında olumsuz yanıt vermek ise karşı tarafta güvensizlik oluşturacağı için iş kaybına neden olması oldukça muhtemeldir.

  Hatırlanmanızı sağlar. İş dünyasında süreklilik oldukça önemlidir. Bir kere iş yaptığınız bir şahıs ya da firma, yeni bir ihtiyaç halinde üzerinde iletişim bilgileriniz yazan kartvizitiniz sayesinde size ulaşır. Bağımsız çalışıyorsanız adınız ve iletişim bilgileriniz, bir firmada çalışıyorsanız firmanızın adı ve çalıştığınız pozisyon ile iletişim bilgileriniz sizi kolay ulaşılabilir kılacaktır.

  Dijital  modelleri gün geçtikçe artsa da sade ve klasik örnekleri her zaman en ideal olanlardır. Farkınızı yansıtmak için değişik dijital tasarımlarına yönelmeniz riski de beraberinde getirecektir. Tabii iş yaptığınız alana bağlı olarak farklı çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Rekabetin bol olduğu alanlarda kendinizi hatırlatmak için deneyeceğiniz bu kartvizit tasarımı aynı zamanda ağırbaşlılıktan –yani iş yapılabilirlikten- uzak olmamalıdır. Aynı zamanda cüzdanlardaki kartvizit cepleri klasik kartvizit boyutlarına göre tasarlanır. 5.5 x 8.5 cm ölçülerinden büyük kartvizit modelleri cüzdana sığmayacağı için müşteri tarafından taşınmayabilir. Böylece ihtiyaç anında size ya da firmanıza ulaşılması zorlaşır.

Benzer Ürünler
Whatsapp Canlı Destek x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.